Výstavy, veletrhy

Agentura Ano

Josefa Tomáška 51, Rokycany - Nové Město

- Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce - Zprostředkování obchodu a služeb - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání…

BEAUTY EXPO s.r.o.

Na Zámecké 1518/9, Praha - Nusle

Pořadatel největších veletrhů kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu. Pořádání veletrhů, výstav, konferencí apod.

BVV FAIR TRAVEL, s.r.o.

Výstaviště 405/1, Brno - Pisárky

Cestovní kancelář, specialista na veletržní turistiku. Vystavování letenek do celého světa, agentura IATA. Výhradní zastoupení Messe Dusseldorf pro prodej vstupenek a katalogů v ČR. Zajišťování víz, spec. Ruská federace. Komplexní servis služebních…

Ing.Lumír Slavíček - Hostess Agency

Oblá 434/50, Brno - Nový Lískovec

Jsme brněnská agentura zajišťující zkušené a proškolené hostesky pro Brno, Prahu, Zlín a Olomouc, pro Vaše promo akce, veletrhy, firemní akce, firemní večírky.

SAPEKOR s.r.o.

Lípová 1128, Český Těšín

Výroba odolných a bezpečných herních prvků z nerezu a HDPE plastu. Moderní a designové herní prvky pro všechny děti. Nejlepší možné řešení v kombinaci s gumovým povrchem SAPEKOR.

D-models

Potocká 58/7, Brno - Kohoutovice

D - models je hostesingová, modelingová a produkční agentura, která se pyšní velmi pečlivě vybraným týmem.

Jung_Industry s.r.o.

Obecní 130/6, Opava - Vávrovice

nákup, prodej, výroba, a jiná obchodní činnost

Edita Blažek, DiS.

Náchod 302

Malba na hedvábí. Feng shui obrazy. Bytová dekorace. Obrazy. Originální textil. Módní doplňky. Návrhářská, designérská, aranžérská činnost. Výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.

Miroslav Hořínek - PRESTIGE GROUP - PSG

Pražská třída 465/39, Hradec Králové - Kukleny

Výstavní expozice v České republice i zahraničí - návrh i realizace, výtvarná a grafická činnost, návrhy interiérů + realizace, výtvarná činnost, design, mozaika, webdesign, merchandising.

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ, Základní organizace chovatelů koček ST

Janýrova 3228/5, Praha - Strašnice

výstavy koček

Firmy 110 z 95